First!

Cześć! Z tej strony Kamila i postanowiłam zacząć działalność na tym blogu. Generalnie blogami zaczęłam się interesować gdzieś około 2005 rok...

Cześć! Z tej strony Kamila i postanowiłam zacząć działalność na tym blogu. Generalnie blogami zaczęłam się interesować gdzieś około 2005 roku i wtedy właśnie założyłam pierwszego. Na blogspocie natomiast siedzę od 2008r. Także kupa czasu już za mną, jakieś doświadczenie posiadam więc mam nadzieję, że Was tu nie zanudzę ;) Tym bardziej, że mam sporo pomysłów na tematy.
Skąd w ogóle pomysł na bloga? Otóż trochę krążę po sieci w różnych formach. Zajmuję się nagrywaniem coverów na pianinie, jestem dystrybutorką firmy FM, trochę działałam w fotomodelingu oraz na wielu forach różnej treści a oprócz tego uwielbiam kosmetyki, modę i wszystkie tego typu nowinki. Rozmawiając z wieloma ludźmi (dziewczynami ;)) często dochodzi do sytuacji, w których daję im bardzo użyteczne porady. Część pisze do mnie prywatnie na facebooku więc doszłam do wniosku, że Wam też się to może przydać. Oprócz tego chcę skupić moją działalność w jednym miejscu. O czym więc będzie blog? O wszystkim. Taki lifestyle. Chcę się podzielić z Wami swoją wiedzą w różnej kategorii m.in. kosmetycznej, analizując nawet pojedyncze składniki danego specyfiku do ogólnego ich działania. Na pewno będzie sporo o włosach ponieważ mam tu szczególnie szerokie pole do popisu. Przeanalizujemy masę zabiegów poprawiających kondycję włosów. Dużo, dużo stylizacji, własnych oraz inspiracji z różnych źródeł. Pojawią się "najczęstsze błędy" które popełniamy przy pielęgnacjach. Coś o żywieniu, sposobach na odpowiednią figurę. Od czasu do czasu wrzucę coś z zupełnie innej beczki tak, żeby zadowolić każdego czytelnika. Być może pojawią się też jakieś przedmioty na sprzedaż. Także mam nadzieję, że miło spędzicie czas i będziecie tu często wracać. Do zobaczenia.

To może Ci się spodobać

1 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram