First!

Cześć! Z tej strony Kamila i postanowiłam zacząć działalność na tym blogu. Generalnie blogami zaczęłam się interesować gdzieś około 2005 rok...

Cześć! Z tej strony Kamila i postanowiłam zacząć działalność na tym blogu. Generalnie blogami zaczęłam się interesować gdzieś około 2005 roku i wtedy właśnie założyłam pierwszego. Na blogspocie natomiast siedzę od 2008r. Także kupa czasu już za mną, jakieś doświadczenie posiadam więc mam nadzieję, że Was tu nie zanudzę ;) Tym bardziej, że mam sporo pomysłów na tematy.
Skąd w ogóle pomysł na bloga? Otóż trochę krążę po sieci w różnych formach. Zajmuję się nagrywaniem coverów na pianinie, jestem dystrybutorką firmy FM, trochę działałam w fotomodelingu oraz na wielu forach różnej treści a oprócz tego uwielbiam kosmetyki, modę i wszystkie tego typu nowinki. Rozmawiając z wieloma ludźmi (dziewczynami ;)) często dochodzi do sytuacji, w których daję im bardzo użyteczne porady. Część pisze do mnie prywatnie na facebooku więc doszłam do wniosku, że Wam też się to może przydać. Oprócz tego chcę skupić moją działalność w jednym miejscu. O czym więc będzie blog? O wszystkim. Taki lifestyle. Chcę się podzielić z Wami swoją wiedzą w różnej kategorii m.in. kosmetycznej, analizując nawet pojedyncze składniki danego specyfiku do ogólnego ich działania. Na pewno będzie sporo o włosach ponieważ mam tu szczególnie szerokie pole do popisu. Przeanalizujemy masę zabiegów poprawiających kondycję włosów. Dużo, dużo stylizacji, własnych oraz inspiracji z różnych źródeł. Pojawią się "najczęstsze błędy" które popełniamy przy pielęgnacjach. Coś o żywieniu, sposobach na odpowiednią figurę. Od czasu do czasu wrzucę coś z zupełnie innej beczki tak, żeby zadowolić każdego czytelnika. Być może pojawią się też jakieś przedmioty na sprzedaż. Także mam nadzieję, że miło spędzicie czas i będziecie tu często wracać. Do zobaczenia.

To może Ci się spodobać

1 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.