FM

Hej! Chciałam zacząć wpisy od tematu o włosach ale stwierdziłam, że najpierw pokrótce napiszę coś o FMie skoro chcę działać przez lato. Może...

Hej! Chciałam zacząć wpisy od tematu o włosach ale stwierdziłam, że najpierw pokrótce napiszę coś o FMie skoro chcę działać przez lato. Może zacznę od początku...

FM (Federico Mahora) jest młodą, ale potężną firmą, która działa już na rynku międzynarodowym. Została założona w 2004 roku we Wrocławiu przez Katarzynę i Artura Trawińskich. Obecnie ma swoje oddziały w około 60-ciu krajach na całym świecie.
FM jest często przez ludzi, nieświadomie utożsamiana z "podróbkami". Ludzie słysząc nazwę firmy komentują "to te podróby?" Jest to błędna opinia i już tłumaczę dlaczego. Podróbki to "kopiowanie" i wyprodukowanie tego samego specyfiku, przelanie go do podrobionej od oryginału buteleczki i nadanie im tej samej nazwy (ewentualnie lekko zmienionej, tani chwyt). I tak sobie jakaś tania firma sprzedaje "Hugo Bossa" w "oryginalnej butelce" za 30zł. Jakie są perfumy FM? Niewątpliwie bardzo dobrej jakości. Już sam fakt, że firma działa na tak ogromną skalę sprawia, że nie mogą sobie pozwolić na kopiowanie i lewe zagrania! Miliony ludzi patrzą im na ręce. Perfumy produkowane są według własnych przepisów i receptury, wlewane do całkiem innych, swojej produkcji, z własnym znakiem firmowym butelek. Długie eksperymenty pozwoliły uzyskać zapachy zbliżone do najpopularniejszych na rynku perfum. Nie ma u nas czegoś takiego jak zapach Hugo Boss, Lacoste, Puma czy wiele innych. To dystrybutorzy operują własną listą pomocniczą, żeby przy ponad 300 próbkach perfum móc spełnić największe oczekiwania klienta. 
Same perfumy są bardzo wysokiej klasy. Mają duże stężenie i są chyba najbardziej trwałymi (a przez to i wydajnymi) perfumami spośród wielu na rynku kosmetycznym. Zapach na ubraniach potrafi utrzymać się aż do pierwszego prania. Polecamy także wody perfumowane oraz produkty perfumeryjne do pielęgnacji ciała (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów). Kiedyś wzięłam sobie balsam do ciała o zapachu podobnym do Lacoste i był to mój najlepszy do tej pory balsam. Doskonale nawilżał skórę a do tego pięknie pachniał, aż do kąpieli ;) Kosz takiego balsamu około 20zł. starczył mi na pół wakacji.

Zakres działania firmy to nie tylko perfumy. Posiadamy również wysokiej klasy kosmetyki. Dlaczego są takie szczególne? Ponieważ są robione tylko na naturalnych składnikach! Mogą stosować je osoby posiadające bardzo wrażliwą skórę bez żadnych obaw. Są trwałe i bardzo wydajne. Każdy zapakowany w elegancki pojemnik.


 Jako jedna z pierwszych firm kosmetycznych zaoferowała kosmetyki dla osób ciemnoskórych.Oferta jest naprawdę szeroka. 

Jedną z kolejnych stron FMu jest chemia do gospodarstwa domowego. Niezwykle silne i skuteczne środki do kuchni, łazienki, mebli, podłóg, okien, monitorów, blatów, fug, skór, samochodów itp. Mamy także preparaty i szampony dla zwierząt co jest dla mnie już przesadą ale no cóż.
Jeśli ktoś ma ochotę to pomogę zapoznać się ze szczegółami. 

Jak sami widzicie, młoda ale skuteczna firma. Swoim uznaniem cieszy się w różnych częściach świata. Działa w różnych kategoriach. Przekonajcie się sami.


To może Ci się spodobać

0 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram