Rok po nagraniu ESKA TV

Hej! Dziś jest dla mnie dość szczególny dzień a mianowicie dokładnie rok temu, jeszcze o tej godzinie miałam nagranie do programu w ESKA TV!...

Hej! Dziś jest dla mnie dość szczególny dzień a mianowicie dokładnie rok temu, jeszcze o tej godzinie miałam nagranie do programu w ESKA TV! Ja sama bardzo miło wspominam to wydarzenie i cały czas chętnie do niego wracam. Kto by pomyślał, że mały, niepozorny konkurs przyniesie mi wydarzenia do takich rozmiarów! Niesamowita przygoda, którą z całą pewnością chętnie bym powtórzyła. Zdaję sobie też sprawę, że nie każdy będzie miał okazję doświadczyć czegoś takiego, zatem czuje się ogromnie wyróżniona i jeszcze bardziej szczęśliwa. W związku z tym, że dziś towarzyszy mi masa wspomnień, zostawiam Was ze zdjęciami, byście mogli przeżyć ze mną to jeszcze raz! Zachęcam do oglądania :) Część zdjęć mogliście już widzieć, ale dodaję również takie, które nie były nigdzie udostępniane.


Tutaj możecie przeczytać jak to przebiegało :) Oglądaliście w telewizji? Jak oceniacie makijaż i stylizację?
A może ktoś z Was miał podobną przygodę? 


Instagram:
https://www.instagram.com/camessspl/

Facebook: 

Snapchat: camessspl
(na snapchacie zobaczycie dzisiejszy pobyt na meczu siatkówki, w którym grało kilku naszych polskich mistrzów świata, m.in. Wlazły, Winiarski, Wrona, Kłos :) 
Jest na co popatrzeć! :) 

To może Ci się spodobać

7 komentarze

 1. Ale pięknie wyglądałaś *.*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zazdroszczę Ci tej przygody, pamiątka na całe życie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę kolejnych sukcesów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie jest tak dużo osiągnąć i tak daleko zajsc ;)

   Daruciaa.blogspot.com

   Usuń
 4. Super, że miałaś taką okazję! Gratuluję!

  http://magdalens-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Makijaż TAK, stylizacja nie.. Sama umiesz ubrać się o niebo lepiej!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.