Winter inspirations

Zima. Osobiście mogłam jej doświadczyć tak naprawdę dopiero w ostatnich dniach. Niestety nawet zeszłe Boże Narodzenie w większej części Pols...

Zima. Osobiście mogłam jej doświadczyć tak naprawdę dopiero w ostatnich dniach. Niestety nawet zeszłe Boże Narodzenie w większej części Polski minęło bez najmniejszego płatka śniegu. Z tego też powodu nie czułam aż tak bardzo klimatu świąt, jak zapewne większość z Was. Dla mnie śnieg jest głównym wyznacznikiem zimy. W związku z tym, że ostatnio mogliśmy doświadczyć prawdziwego, zimowego klimatu, przygotowałam dla Was sporo zimowych inspiracji. Jeśli o mnie chodzi to uwielbiam tego typu inspiracje. Jeśli tylko mam możliwość, lubię też osobiście robić podobnego typu ujęcia. A w internecie mogę je przeglądać godzinami i wierzę, że Wam się spodobają! Są to zimowe inspiracje głównie z działu fashion, beauty food. Dla mnie są idealne pod każdym względem. Uwielbiam taki klimat! Zachęcam do przeglądania :)


(Jednocześnie oświadczam, że zdjęcia nie są mojego autorstwa, 
źródło: google grafika)

Jak większość z Was zauważyła zmienił się wygląd mojego bloga. Jestem z niego niezmiernie zadowolona i pracuję nad końcowymi szczegółami. Między poprzednim postem a tym, na blogu pojawił się wpis w zakładce "o mnie". Ta zakładka jest dla mnie szczególnie ważna, zatem zachęcam do czytania i zapoznania się z pozostałymi zakładkami i funkcjami bloga!

To może Ci się spodobać

7 komentarze

 1. Świetny blog! Zapraszam też do siebie http://lauramoodo.blogspot.com/ :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie inspiracje są super, ale najbardziej podoba mi się to, gdzie są nogi, kawa, macbook i kot :D
  Pozdrowienia Kochana i do jutra! :* :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Great inspiration before an upcoming week!

  http://karolinakz.blogspot.lt/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne inspiracje ;D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej *_*
  Inspiracje cudowne !
  Dodaję do obserwowanych i liczę na rewanż

  http://magicworldprincesscarmen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram