Winter inspirations

Zima. Osobiście mogłam jej doświadczyć tak naprawdę dopiero w ostatnich dniach. Niestety nawet zeszłe Boże Narodzenie w większej części Pols...

Zima. Osobiście mogłam jej doświadczyć tak naprawdę dopiero w ostatnich dniach. Niestety nawet zeszłe Boże Narodzenie w większej części Polski minęło bez najmniejszego płatka śniegu. Z tego też powodu nie czułam aż tak bardzo klimatu świąt, jak zapewne większość z Was. Dla mnie śnieg jest głównym wyznacznikiem zimy. W związku z tym, że ostatnio mogliśmy doświadczyć prawdziwego, zimowego klimatu, przygotowałam dla Was sporo zimowych inspiracji. Jeśli o mnie chodzi to uwielbiam tego typu inspiracje. Jeśli tylko mam możliwość, lubię też osobiście robić podobnego typu ujęcia. A w internecie mogę je przeglądać godzinami i wierzę, że Wam się spodobają! Są to zimowe inspiracje głównie z działu fashion, beauty food. Dla mnie są idealne pod każdym względem. Uwielbiam taki klimat! Zachęcam do przeglądania :)


(Jednocześnie oświadczam, że zdjęcia nie są mojego autorstwa, 
źródło: google grafika)

Jak większość z Was zauważyła zmienił się wygląd mojego bloga. Jestem z niego niezmiernie zadowolona i pracuję nad końcowymi szczegółami. Między poprzednim postem a tym, na blogu pojawił się wpis w zakładce "o mnie". Ta zakładka jest dla mnie szczególnie ważna, zatem zachęcam do czytania i zapoznania się z pozostałymi zakładkami i funkcjami bloga!

To może Ci się spodobać

7 komentarze

 1. Świetny blog! Zapraszam też do siebie http://lauramoodo.blogspot.com/ :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie inspiracje są super, ale najbardziej podoba mi się to, gdzie są nogi, kawa, macbook i kot :D
  Pozdrowienia Kochana i do jutra! :* :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Great inspiration before an upcoming week!

  http://karolinakz.blogspot.lt/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne inspiracje ;D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej *_*
  Inspiracje cudowne !
  Dodaję do obserwowanych i liczę na rewanż

  http://magicworldprincesscarmen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.