Meeting in Bydgoszcz!

Kilka dni temu miałam okazję brać udział w spotkaniu blogerów organizowanym przez przesympatyczną blogerkę Milenę (http://ksiezycova.blogspo...

Kilka dni temu miałam okazję brać udział w spotkaniu blogerów organizowanym przez przesympatyczną blogerkę Milenę (http://ksiezycova.blogspot.com/). Ogromnie się cieszę, że kolejny raz mogłam spotkać ludzi, z którymi dzielę wspólne pasje, a także porozmawiać i wymienić doświadczenia. Spotkanie odbyło się w kawiarni "Strefa" przy ulicy Długiej 11. Muszę przyznać, że jest to niesamowicie klimatyczny lokal, co dodatkowo umiliło atmosferę podczas całego spotkania. Dziewczyny były bardzo pozytywne i spędziłam z nimi przemiły czas. Przy okazji dowiedziałam się kilku rzeczy, mogłam wysłuchać opinii na różne tematy związane z blogiem i blogosferą, a także dorzucić kilka słów od siebie. Organizatorka zdecydowanie stanęła na wysokości zadania dopinając każdy szczegół na ostatni guzik. Mam nadzieję, że to nasze nie ostatnie spotkanie!


Zdjęcia: Milena Marchlewska, Marta Poćwiardowska i własne. 


Teraz będę miała dla Was kilka postów tematycznych i kilka ciekawych rzeczy - myślę, że niektóre z nich szczególnie Was zainteresują. Dodatkowo o kilku opowiem na Snapie także zachęcam do dodawania (camessspl). Miłego weekendu! 

To może Ci się spodobać

8 komentarze

 1. Jeszcze raz dziękuję, że miałam przyjemność wziąć udział w tym wspaniałym spotkaniu dzięki Tobie. :)) Świetne zdjęcia, zgadzam się atmosfera była bardzo przyjemna i również wierzę, że takich spotkań jeszcze mnóstwo przed nami! :* :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama organizowałam takie spotkanie i uważam, że to świetne oderwanie od codzienności.
  Rodzą się nowe znajomości a nawet przyjaźni.. Można wymieniać się doświadczeniami, wiedzą...
  Coś wspaniałego :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe. Warto by zrobić taki zjazd po całej Polsce:)

  Pozdrawiamy. I zapraszamy.

  www.youboost.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie spotkania są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale fajnie, że odbyło się takie spotkanie :D


  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie wygląda to spotkanie na zdjęciach ;) Bydgoszcz to piękne miasto ;)

  stegofashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Spotkanie wygląda bardzo sympatycznie :), dobrze, że jesteście tak zgrane.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.