Meeting in Bydgoszcz!

Kilka dni temu miałam okazję brać udział w spotkaniu blogerów organizowanym przez przesympatyczną blogerkę Milenę (http://ksiezycova.blogspo...

Kilka dni temu miałam okazję brać udział w spotkaniu blogerów organizowanym przez przesympatyczną blogerkę Milenę (http://ksiezycova.blogspot.com/). Ogromnie się cieszę, że kolejny raz mogłam spotkać ludzi, z którymi dzielę wspólne pasje, a także porozmawiać i wymienić doświadczenia. Spotkanie odbyło się w kawiarni "Strefa" przy ulicy Długiej 11. Muszę przyznać, że jest to niesamowicie klimatyczny lokal, co dodatkowo umiliło atmosferę podczas całego spotkania. Dziewczyny były bardzo pozytywne i spędziłam z nimi przemiły czas. Przy okazji dowiedziałam się kilku rzeczy, mogłam wysłuchać opinii na różne tematy związane z blogiem i blogosferą, a także dorzucić kilka słów od siebie. Organizatorka zdecydowanie stanęła na wysokości zadania dopinając każdy szczegół na ostatni guzik. Mam nadzieję, że to nasze nie ostatnie spotkanie!


Zdjęcia: Milena Marchlewska, Marta Poćwiardowska i własne. 


Teraz będę miała dla Was kilka postów tematycznych i kilka ciekawych rzeczy - myślę, że niektóre z nich szczególnie Was zainteresują. Dodatkowo o kilku opowiem na Snapie także zachęcam do dodawania (camessspl). Miłego weekendu! 

To może Ci się spodobać

8 komentarze

 1. Jeszcze raz dziękuję, że miałam przyjemność wziąć udział w tym wspaniałym spotkaniu dzięki Tobie. :)) Świetne zdjęcia, zgadzam się atmosfera była bardzo przyjemna i również wierzę, że takich spotkań jeszcze mnóstwo przed nami! :* :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama organizowałam takie spotkanie i uważam, że to świetne oderwanie od codzienności.
  Rodzą się nowe znajomości a nawet przyjaźni.. Można wymieniać się doświadczeniami, wiedzą...
  Coś wspaniałego :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe. Warto by zrobić taki zjazd po całej Polsce:)

  Pozdrawiamy. I zapraszamy.

  www.youboost.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie spotkania są świetne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale fajnie, że odbyło się takie spotkanie :D


  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie wygląda to spotkanie na zdjęciach ;) Bydgoszcz to piękne miasto ;)

  stegofashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Spotkanie wygląda bardzo sympatycznie :), dobrze, że jesteście tak zgrane.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram