Spotkanie blogerów II

Witam w Nowym Roku! Przychodzę tutaj nieco spóźniona, ale ze świeżymi pomysłami i masą energii! Zacznę może od wydarzenia, które miało miejs...

Witam w Nowym Roku! Przychodzę tutaj nieco spóźniona, ale ze świeżymi pomysłami i masą energii! Zacznę może od wydarzenia, które miało miejsce jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Była to druga edycja spotkania blogerów, które tym razem również odbyło się w Bydgoszczy. Organizatorkami były Milena - Księżycova oraz gościnnie Patrycja - Slaguu.

Spotkanie miało miejsce w tym samym miejscu co poprzednim razem, a była to kawiarnia Strefa przy ulicy Długiej. Tym razem w spotkaniu udział wzięło 13 blogerek w przeróżnym wieku i z różnych części Polski. Celem wydarzenia była wymiana doświadczeń, integracja i rozmowa na interesujące nas tematy (nietrudno się domyślić co to mogło być ;)).

Pierwszą częścią spotkania była wizyta gości, Piotra Łokuciejewskiego i Adama Sułkowskiego, którzy przedstawili platformę Reach A Blogger zrzeszającą blogerów z różnymi instytucjami. Ułatwia współpracę biznesową i jest ciekawą propozycją dla blogerów, którzy chcą zarobić.

Jednym z ciekawszych elementów spotkania była prelekcja Krystyny Polek pt. "W poszukiwaniu kreatywności". Krysia jest autorką bloga https://twardonaziemimiekkowchmurach.blogspot.com/, a oprócz tego jest specjalistką z doradztwa zawodowego. Pisze o tematach związanych z pracą - zarówno od strony pracodawców, jak i pracowników. Bez wątpienia mogę powiedzieć, że jest mistrzem w swoim fachu, nie tylko ogromnie motywuje, ale również daje mnóstwo pozytywnej energii! W związku z kierunkiem moich studiów i zainteresowaniami "po godzinach", ten temat był mi szczególnie bliski i wysłuchałam go z wielką ciekawością.

Kolejnym elementem było wręczenie sobie świątecznych upominków -  książek niespodzianek z wybranymi cytatami ze środka. Następnie przeszliśmy do oficjalnej części przedstawienia partnerów spotkania. Tym razem byli to:


Jak widzicie większość z tych firm to branże kosmetyczne, co ze względu na tematykę mojego bloga bardzo mi odpowiada. W najbliższym czasie na pewno wezmę pod lupę ich produkty, a wszelkimi spostrzeżeniami i uwagami będę się dzielić na bieżąco. 

Na pewno też zimowy czas umili mi książka od grupy wydawniczej Publicat S.A. Jest to kryminał autorki Sophie Hannah pt. "Zamknięta trumna". Uwielbiam wszelkie książki i filmy trzymające w napięciu, także na pewno się zaprzyjaźnimy. Siedząc w ciepłym domu przed kominkiem, gdy na dworze taki mróz, nie ma nic lepszego. No chyba że "herbatka zimowa" mojej mamy

Ogromnie dziękuję wszystkim wspaniałym osobom, z którymi mogłam spędzić te fantastyczne chwile. Takie spotkania nie tylko ogromnie motywują, ale dają ogromnego kopa do działania i sprawiają, że chce się być w swoich działaniach jeszcze lepszym. Mam nadzieję, że 2017 rok właśnie taki dla mnie będzie!

1. Milena Marchlewska – www.ksiezycova.pl
2. Patrycja Kalinowska – slaguu.blogspot.com
3. Katarzyna Krawczyk – neverendingmakeup.blogspot.com
4. Patrycja Kłodzińska – http://kiudlis.blogspot.com/
6. Ewa Kalina – http://ewakalina.blogspot.com/
7. Klaudia Klaudia – shinybeauty.blogspot.com
8. Katarzyna Piasecka – http://blekitnypamietnik.blogspot.com/
9. Magdalena Szczęśniak – http://kartkazpasja.com/
10. Martyna Cysewska – m-artyna.blogspot.com
11. Elwira Charmuszko – spiked-soul.blogspot.com
12. Weronika Durszewicz – https://wersquu.blogspot.com/
oraz ja - Kamila Camesss.plZdjęcia pochodzą ze wspólnego dysku, wykonywane przez blogerki ze spotkania.

To może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Świetny post :) Czekam na video relacje oraz kolejne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super spotkanie :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że spotkanie było mega udane! :) Żałuję, że tym razem nie mogłam się tam pojawić... :(
  Trzymam kciuki, aby w tym Nowym Roku 2017 Twój blog rozwijał się coraz bardziej i abyśmy nadal utrzymywały kontakt! :* Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię ten lokal, ale jak na razie bywałam tam tylko wieczorem albo w ogródku. Teraz widzę za dnia i też mi się podoba :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram