Konkurs Walentynkowy

Jak minęły Walentynki? Mi zdecydowanie dobrze. W związku z tym, że z tej okazji (oraz zbliżającej się okrągłej liczby wyświetleń bloga) chci...

Jak minęły Walentynki? Mi zdecydowanie dobrze. W związku z tym, że z tej okazji (oraz zbliżającej się okrągłej liczby wyświetleń bloga) chciałabym Wam dać coś również od siebie i przedłużyć przyjemny nastrój, mam dla Was konkurs z Mexmo.Mexmo - to polska marka oferująca wysokiej jakości kosmetyki kolorowe. Zarówno produkty, jak i opakowania są wytwarzane w stu procentach na terenie naszego kraju. Jest to niewątpliwie duży plus, który wyróżnia tę firmę na tle konkurencji. 
Firma oferuje m.in. szeroką gamę cieni do powiek, pomadek i lakierów. Posiada również podkłady, pudry, róże do policzków, które przeznaczone są do każdego rodzaju cery. Mexmo gwarantuje też różne precyzyjnie wykonane akcesoria.

Wyspy firmowe możecie znaleźć m.in. w Galerii Reduta w Warszawie. 

A ja mam dla Was komplet takich właśnie kosmetyków w trzech firmowych woreczkach, który trafi do jednej z Was! W skład zestawu wchodzi:

Puder prasowany Compact Mat Pressed Powder


Łączna wartość nagrody to aż 209zł!!!

Zadanie konkursowe:
1. Polubić publicznie na facebooku Camesss oraz Mexmo
2. Publicznie udostępnić na facebooku grafikę konkursową (KLIK)
3. Napisać w komentarzu sposób na wymarzoną randkę ze swoją drugą połówką :)

Do dzieła!

Regulamin. 
1. Organizatorem konkursu jest Camesss
2. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe.
3. Konkurs trwa od dnia dodania tego postu 15.02.2017 do 15.03.2017 do godziny 23:59  
4. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu, a wyniki zostaną podane na Fanpage Camesss
5. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej w poście konkursowym na facebooku i ma 5 dni na podanie adresu do wysyłki. W przeciwnym razie wyłoniony zostanie kolejny zwycięzca. 
6. Nagroda zostanie wysłana po upływie ustalonego ze zwycięzcą czasu (indywidualnie)
7. Zastrzegam sobie prawo do ewentualnych zmian w regulaminie.

Organizatorka oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, grą której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.).


A już w ten weekend możemy wraz z Monique Rehmus spotkać się z Wami na kawie!
Szczegóły podamy wkrótce - obserwujcie Fanpage, Instagram oraz Snapchat!

To może Ci się spodobać

1 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.