Sound Blog Event cz.2

W końcu udało mi się skompletować zdjęcia do kolejnej części wpisu o Sound Blog Event w Warszawie. W poprzednim < klik > opisywałam ty...

W końcu udało mi się skompletować zdjęcia do kolejnej części wpisu o Sound Blog Event w Warszawie. W poprzednim <klik> opisywałam tylko piątek, dziś skupię się na sobocie i niedzieli. Sobota była najaktywniejszym dniem z całego weekendu. Po imprezie poprzedniej nocy nietrudno się domyślić, że na sen nie poświęciłyśmy zbyt wiele czasu. Mimo tego, że łóżka były bardzo wygodne i wręcz przemawiały, by zostać w nich dłużej, rano trzeba było się przygotować i ruszać na śniadanie. Po śniadaniu wraz z całą ekipą pojechaliśmy na Stadion Narodowy, by sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na łyżwach. Osobiście uwielbiam łyżwy. Ale co się dziwić, skoro jeżdżę od 8. czy 10. roku życia. Mam nadzieję, że przed zakończeniem sezonu uda mi się jeszcze pośmigać tu, w Gdańsku. Po łyżwach był również czas na pyszną, gorącą czekoladę i odpoczynek w prawdziwym, zimowym klimacie. Po obiedzie przyszedł czas na ciekawe warsztaty i luźne rozmowy, następnie z Moniką całkiem wykończone postanowiłyśmy popołudnie spędzić w apartamencie i wyczekiwać naszych gości. Wieczorem, już w komplecie uczciliśmy cały event drinkiem w hotelowym barze, następnie mieliśmy zaproszenie do Restauracji SI w centrum Warszawy. Dania wyglądały przepięknie, co z resztą zaraz zobaczycie na zdjęciach. Ostatnim etapem tego dnia była wizyta w Clubie Capitol. Genialny klub, jeden z lepszych, w których byłam, a co do klubów jestem dość wymagająca. Na pewno jeszcze kiedyś go odwiedzę.

Niedziela natomiast zleciała strasznie szybko. Mieliśmy drugi pokój z przepięknym widokiem! Aż miło było się obudzić :) Resztę dnia spędziliśmy na zwiedzaniu Warszawy, a późnym popołudniem niestety trzeba było się pożegnać. Nie będę Was dłużej zanudzać tak obszernym tekstem, tylko przejdę do zdjęć. Miłego oglądania! :)Zapraszam Was także do obejrzenia vloga zrobionego przez Monikę :)
https://www.youtube.com/watch?v=jmswpspw2b0&t=59s
Jak Wam się podoba? 

To może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Było super i musimy to powtórzyć koniecznie! <3
  Już nie mogę się doczekać jak pójdziemy na kluby w Trójmieście! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej jakie Wy piękne ! ♥ I tyle smakowitości na zdjęciach!

  galantyka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcia i miło się czytało ;)

  czasem będę zaglądał i zapraszam do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.