Trends of summer - maxi dress

Pewnie większość z Was zauważyła zmieniający się od kilku lat klimat. Niestety pora przejściowa taka jak przedwiośnie zanika, a po długiej z...

Pewnie większość z Was zauważyła zmieniający się od kilku lat klimat. Niestety pora przejściowa taka jak przedwiośnie zanika, a po długiej zimie od razu przychodzi (gorące) lato. Bardzo nad tym ubolewam, gdyż lubię wiosnę. Ogromną przyjemność sprawia mi patrzenie jak wszystko budzi się do życia, a każdego roku nie mogę się doczekać, gdy zamienię ciężkie płaszcze na leciutkie kurtki i tenisówki. Niestety o to jest coraz trudniej. Pamiętam, jak bodajże w zeszłym roku z ciężkich kurtek przeszliśmy od razu na krótkie rękawki. Niewykluczone, że i tak będzie tym razem. Mam tylko nadzieję, że nieco szybciej niż w czerwcu. Swoją drogą wielkimi krokami zbliża się weekend majowy i już wtedy liczę na piękną pogodę. Część z Was pewnie wyjedzie za granicę nad piękne morza i oceany, cieszyć się gwarantowanym słońcem. Warto więc przygotować się na sezon wiosna-lato 2017.

Probably most of you have noticed the climate changing for several years. Unfortunately, the transitional period, like the early spring, is fading, and after a long winter, it is coming (hot) summer. I really regret it, because I like spring. It is a great pleasure to see how everything wakes up to life, and every year I look forward to turning heavy coats into lightweight jackets and sneakers. Unfortunately it is getting harder and harder. I remember how last year, from heavy jackets we went straight to short sleeves. Maybe it will be this time. I just hope it's a bit faster than in June. By the way great steps are approaching the May weekend and already I count on beautiful weather. Some of you will probably go abroad over the beautiful seas and oceans, enjoying the guaranteed sunshine. So be prepared for the spring-summer 2017 season.Jeśli o mnie chodzi mam kilka swoich "must have" tego roku. Jednym z nich jest letnia sukienka maxi. Trendy lubią wracać. Idealnie sprawdzają się nie tylko na wyjątkowe okazję i uroczystości, ale również na wieczorne spacery po plaży. W tym wydaniu podobają mi się szczególnie. Przedstawię Wam kilka propozycji, które spodobały mi się najbardziej:

As for me, I have some of my "must have" this year. One of them is the maxi dress summer. Trends like to come back. Ideal not only for a unique occasion and celebration, but also for evening walks on the beach. In this edition I particularly like. I will present you some suggestions that I liked the most:

Sukienki na okazje i uroczystości: / Dresses for occasions and celebrations:

Propozycje na plażę: / Suggestions for the beach:


Jeżeli chcecie znaleźć więcej trendów na nadchodzący sezon, to na stronie 
oraz
jeszcze przez kilka dni wysyłka towaru jest ZA DARMO!


Która z sukienek podoba się Wam najbardziej?
Macie sukienki maxi w swojej szafie?

Which dress do you like the most?
Do you have maxi dresses in your closet?

To może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Ooo kochana jakie cudne propozycje! Aż zachciało mi się lata i chyba tym latem zaopatrzę się w jakąś długą sukienkę! :* :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super to wszystko wygląda :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Te plażowe są przepiękne!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram