Trends of summer - maxi dress

Pewnie większość z Was zauważyła zmieniający się od kilku lat klimat. Niestety pora przejściowa taka jak przedwiośnie zanika, a po długiej z...

Pewnie większość z Was zauważyła zmieniający się od kilku lat klimat. Niestety pora przejściowa taka jak przedwiośnie zanika, a po długiej zimie od razu przychodzi (gorące) lato. Bardzo nad tym ubolewam, gdyż lubię wiosnę. Ogromną przyjemność sprawia mi patrzenie jak wszystko budzi się do życia, a każdego roku nie mogę się doczekać, gdy zamienię ciężkie płaszcze na leciutkie kurtki i tenisówki. Niestety o to jest coraz trudniej. Pamiętam, jak bodajże w zeszłym roku z ciężkich kurtek przeszliśmy od razu na krótkie rękawki. Niewykluczone, że i tak będzie tym razem. Mam tylko nadzieję, że nieco szybciej niż w czerwcu. Swoją drogą wielkimi krokami zbliża się weekend majowy i już wtedy liczę na piękną pogodę. Część z Was pewnie wyjedzie za granicę nad piękne morza i oceany, cieszyć się gwarantowanym słońcem. Warto więc przygotować się na sezon wiosna-lato 2017.

Probably most of you have noticed the climate changing for several years. Unfortunately, the transitional period, like the early spring, is fading, and after a long winter, it is coming (hot) summer. I really regret it, because I like spring. It is a great pleasure to see how everything wakes up to life, and every year I look forward to turning heavy coats into lightweight jackets and sneakers. Unfortunately it is getting harder and harder. I remember how last year, from heavy jackets we went straight to short sleeves. Maybe it will be this time. I just hope it's a bit faster than in June. By the way great steps are approaching the May weekend and already I count on beautiful weather. Some of you will probably go abroad over the beautiful seas and oceans, enjoying the guaranteed sunshine. So be prepared for the spring-summer 2017 season.Jeśli o mnie chodzi mam kilka swoich "must have" tego roku. Jednym z nich jest letnia sukienka maxi. Trendy lubią wracać. Idealnie sprawdzają się nie tylko na wyjątkowe okazję i uroczystości, ale również na wieczorne spacery po plaży. W tym wydaniu podobają mi się szczególnie. Przedstawię Wam kilka propozycji, które spodobały mi się najbardziej:

As for me, I have some of my "must have" this year. One of them is the maxi dress summer. Trends like to come back. Ideal not only for a unique occasion and celebration, but also for evening walks on the beach. In this edition I particularly like. I will present you some suggestions that I liked the most:

Sukienki na okazje i uroczystości: / Dresses for occasions and celebrations:

Propozycje na plażę: / Suggestions for the beach:


Jeżeli chcecie znaleźć więcej trendów na nadchodzący sezon, to na stronie 
oraz
jeszcze przez kilka dni wysyłka towaru jest ZA DARMO!


Która z sukienek podoba się Wam najbardziej?
Macie sukienki maxi w swojej szafie?

Which dress do you like the most?
Do you have maxi dresses in your closet?

To może Ci się spodobać

4 komentarze

 1. Ooo kochana jakie cudne propozycje! Aż zachciało mi się lata i chyba tym latem zaopatrzę się w jakąś długą sukienkę! :* :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super to wszystko wygląda :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Te plażowe są przepiękne!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.