Czy to budzi w Tobie wspomnienia?

Kto z Was lubi muzykę? Zakładam, że zdecydowana większość. Dziś połączę muzykę ze wspomnieniami z mojej bardzo wczesnej młodości (brzmi tak,...

Kto z Was lubi muzykę? Zakładam, że zdecydowana większość. Dziś połączę muzykę ze wspomnieniami z mojej bardzo wczesnej młodości (brzmi tak, jak bym miała 105 lat :)). A raczej będą to muzyczne wspomnienia z czasów gimnazjum, czyli dokładnie jakieś 10 lat temu! Ogromnie się cieszę, że urodziłam się w latach 90'. Moje dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej, niż dzieciństwo dzisiejszych dzieciaków. Czas wolny spędzało się z przyjaciółmi grając w koszykówkę, piłkę nożną czy kwadranta. Całe dnie siedziało się nad jeziorem, a wieczorami... nad jeziorem. Do domu wracało się z pozdzieranymi kolanami i łokciami. Rowery, rolki czy spacery to była codzienność. Dziś osiedla i ulice są szare nawet w najbardziej słoneczny, letni dzień. Dzieciństwo dzisiejszych ludzi jest... smutne. Place zabaw i boiska wieją pustkami. W rozmowach młodych słychać spory o to, kto ma lepszy telefon czy tablet. Przykro na to patrzeć. Nie mniej jednak ogromnie się cieszę, że otoczenie, w którym przebywam nie uległo tej rewolucji. Na bliskich cały czas można liczyć, a wolnego czasu po prostu nie marnujemy, lecz robimy coś znacznie ciekawszego przebijając się pomysłami na spędzenie dnia czy wieczoru. Tylko niestety czasu jest znacznie mniej. Z tego też powodu każda, wspólna chwila cieszy jeszcze bardziej. Ahh, tak sobie czasem myślę, że ja chyba nigdy nie dorosnę :) Ale podoba mi się to. Podoba mi się to gdzie jestem, to co robię i to, kogo mam przy sobie. Dlatego też ludzie pełnią kluczową rolę w moim życiu. A zaraz po tym  jest muzyka... ;) Więc nie przedłużając, łapcie kilka muzycznych wspomnień, które towarzyszyły mi w okresie dorastania. Które z tych utworów znacie?

1. The Cranberries - Zombie


2. Barracuda - la di da


3. Millenium - Day after day 


4. East Clubbers - Sextasy 


5. Jakarta "One Desire" 


6. Basshunter : Now You're Gone


7. "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara

8. Benny Benassi - Every Single Day

9. The Hitmen - Side by side


10. Max Farenthide - Can You Feel It

11. Akcent - Kylie (Official Video)

12. The Hitmen - Young and Free (Club Edit)

13. Marc Korn - Touch The Sky (The Hitmen Remix)

14. Pakito - Living On Video

15. Alchemist Project "Krishna"

16. Ace Of Base All For You Dj QiDD DG 

17. Kalwi & Remi - Explosion

18. t.A.T.u. - Gomenasai

19. v1r00z - Funeral Song

20. The 89ers - The 89ers Boy

21. Komodo - i love you so much 

22.Alchemist Project & Angie - Viva Carnival

Wspomnienia wróciły? Przyznam Wam się szczerze, że czasem lubię wrócić do tych utworków, jednak jak już wspomniałam - cieszę się, że jestem tu gdzie jestem :) 
 To może Ci się spodobać

1 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.