Czy to budzi w Tobie wspomnienia?

Kto z Was lubi muzykę? Zakładam, że zdecydowana większość. Dziś połączę muzykę ze wspomnieniami z mojej bardzo wczesnej młodości (brzmi tak,...

Kto z Was lubi muzykę? Zakładam, że zdecydowana większość. Dziś połączę muzykę ze wspomnieniami z mojej bardzo wczesnej młodości (brzmi tak, jak bym miała 105 lat :)). A raczej będą to muzyczne wspomnienia z czasów gimnazjum, czyli dokładnie jakieś 10 lat temu! Ogromnie się cieszę, że urodziłam się w latach 90'. Moje dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej, niż dzieciństwo dzisiejszych dzieciaków. Czas wolny spędzało się z przyjaciółmi grając w koszykówkę, piłkę nożną czy kwadranta. Całe dnie siedziało się nad jeziorem, a wieczorami... nad jeziorem. Do domu wracało się z pozdzieranymi kolanami i łokciami. Rowery, rolki czy spacery to była codzienność. Dziś osiedla i ulice są szare nawet w najbardziej słoneczny, letni dzień. Dzieciństwo dzisiejszych ludzi jest... smutne. Place zabaw i boiska wieją pustkami. W rozmowach młodych słychać spory o to, kto ma lepszy telefon czy tablet. Przykro na to patrzeć. Nie mniej jednak ogromnie się cieszę, że otoczenie, w którym przebywam nie uległo tej rewolucji. Na bliskich cały czas można liczyć, a wolnego czasu po prostu nie marnujemy, lecz robimy coś znacznie ciekawszego przebijając się pomysłami na spędzenie dnia czy wieczoru. Tylko niestety czasu jest znacznie mniej. Z tego też powodu każda, wspólna chwila cieszy jeszcze bardziej. Ahh, tak sobie czasem myślę, że ja chyba nigdy nie dorosnę :) Ale podoba mi się to. Podoba mi się to gdzie jestem, to co robię i to, kogo mam przy sobie. Dlatego też ludzie pełnią kluczową rolę w moim życiu. A zaraz po tym  jest muzyka... ;) Więc nie przedłużając, łapcie kilka muzycznych wspomnień, które towarzyszyły mi w okresie dorastania. Które z tych utworów znacie?

1. The Cranberries - Zombie


2. Barracuda - la di da


3. Millenium - Day after day 


4. East Clubbers - Sextasy 


5. Jakarta "One Desire" 


6. Basshunter : Now You're Gone


7. "Takin' Back My Love" - Enrique Iglesias feat. Ciara

8. Benny Benassi - Every Single Day

9. The Hitmen - Side by side


10. Max Farenthide - Can You Feel It

11. Akcent - Kylie (Official Video)

12. The Hitmen - Young and Free (Club Edit)

13. Marc Korn - Touch The Sky (The Hitmen Remix)

14. Pakito - Living On Video

15. Alchemist Project "Krishna"

16. Ace Of Base All For You Dj QiDD DG 

17. Kalwi & Remi - Explosion

18. t.A.T.u. - Gomenasai

19. v1r00z - Funeral Song

20. The 89ers - The 89ers Boy

21. Komodo - i love you so much 

22.Alchemist Project & Angie - Viva Carnival

Wspomnienia wróciły? Przyznam Wam się szczerze, że czasem lubię wrócić do tych utworków, jednak jak już wspomniałam - cieszę się, że jestem tu gdzie jestem :) 
 To może Ci się spodobać

1 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram