Sweater weather

Stało się. Nadszedł ten czas w roku, którego szczególnie nie lubię - sezon jesienno-zimowy. Zeszła jesień i zima minęły mi niesamowicie szyb...

Stało się. Nadszedł ten czas w roku, którego szczególnie nie lubię - sezon jesienno-zimowy. Zeszła jesień i zima minęły mi niesamowicie szybko i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie :) Dlatego też liczę na to, że będzie tak i tym razem. No bo spędzając czas z fajnymi ludźmi musi być fajnie. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko lampki wina, na które niestety nie mogę sobie teraz pozwolić. Nie wiem tylko jak to się stało, że lato tak szybko przeminęło. Szczerze mówiąc to nawet dobrze go nie poczułam, ale to pewnie głównie kwestia pogody. Biorąc pod uwagę fakt, że mój ostatni wpis na blogu jest o bikini, jestem naprawdę w szoku. Tak sobie ostatnio myślałam, ile zmian nastąpiło w moim życiu od ostatniej jesieni. Ale to już temat na osobny wpis, który zapewne niedługo się pojawi. Przepraszam również, że przez ostatni okres tak mało mnie tu było. Po prostu za dużo się u mnie dzieje. Pomału odzyskuję kontrolę i obiecuję, że więcej Was nie zawiodę.

Dziś przychodzę z wpisem niestety typowo jesiennym. W związku ze zmieniającą się porą roku, czas również zmienić swoją garderobę i odświeżyć szafę. Osobiście nienawidzę jesiennych i zimowych ubrań, ale ładne sweterki zawsze mnie zachwycają. Wbrew pozorom mogą być one niesamowicie seksowne. A jesień romantyczna i klimatyczna, o tak. Dopiero teraz, przy szybko zapadającym mroku, świeczki nabierają mocy, a wino z drugą osobą smakuje jeszcze lepiej.

Poniżej ode mnie kilka propozycji, które mogą być dla Was interesujące oraz inspirujące. Która z nich podoba się Wam najbardziej?


1. KLIK
2. KLIK


3. KLIK
4. KLIK


5. KLIK
6. KLIK


7. KLIK
8. KLIKTo może Ci się spodobać

0 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram

Szukaj na tym blogu

Zgodnie z ust. z dn. 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszystkie fotografie i teksty umieszczone na tej stronie stanowią moją własność (jeżeli jest inaczej podaję źródło). Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez mojej zgody, jest zabronione. Przypisanie sobie autorstwa całości lub części cudzej pracy, jej deformacji lub edycji bez zezwolenia autora podlega karze grzywny, ograniczeniu wolności lub pozbawieniu wolności do lat 3.