Kampania Eveline #niechowam się - KONKURS!

Przypominam, że marka Eveline Cosmetics ma dla Was genialny konkurs, w którym ja sama planuję wziąć udział :) Jeśli ktoś uważnie śledzi mnie...

Przypominam, że marka Eveline Cosmetics ma dla Was genialny konkurs, w którym ja sama planuję wziąć udział :) Jeśli ktoś uważnie śledzi mnie na Instagramie to wie, że wspominałam już o akcji #niechowamsię, która ma na celu w sposób humorystyczny pomóc w walce z kompleksami!
"W oparciu o naszą nową linię produktów modelujących – Slim Extreme 4D Scalpel. To nowinki w serii Slim Extreme, która jest nr. 1 w Polsce w tej kategorii produktowej!
Scalpel to kosmetyki redukujące cellulit i tkankę tłuszczową. A to co na pewno wyróżnia linię, to świetne składniki aktywne oraz zgłoszona do patentu formuła Scalpel Shape Designer!"

Biorąc udział w akcji dodatkowo możecie wygrać wspaniałe NAGRODY. Do wygrania będzie nagroda główna w postaci tygodniowej wycieczki dla dwóch osób oraz 10 nagród wyróżniających (zestawy kosmetyków Eveline.
ZASADY są bardzo proste. Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z produktem z linii Slim Extreme 4D Scalpel na temat #niechowamsie i opublikowanie go na swoim kanale w serwisie Instagram oznaczając je #niechowamsie i #evelinecosmetics oraz oznaczając zdjęcie @evelinecosmetics i polubić profil marki Eveline Cosmetics (@evelinecosmetics) w serwisie Instagram.

KONKURS TRWA DO 6 MAJA!!!

Więcej możecie poczytać na http://slimextreme.pl zapoznać się z produktami i poznać wszystkie szczegóły akcji :) Moje wrażenia możecie na bieżąco śledzić na moim Instagramie @camessspl !Źródło: http://slimextreme.pl

To może Ci się spodobać

14 komentarze

Dziękuję z całego serca za każdy komentarz i obserwacje! Jest to dla mnie wielką motywacją do dalszego działania. Twoja opinia jest dla mnie niezwykle ważna! Jednocześnie informuję, że obraźliwe komentarze oraz wulgaryzmy będą usuwane.

Pop-up Facebook.

Kursor.

JA W SIECI

PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket

Flickr Images

Instagram